KURUMSAL
ANASAYFA / KURUMSAL
HAKSAN KİLİT, 1946 yılında Halim KÜÇÜKKATIRCI tarafından Kayseri’de kurulmuştur. O yıllarda küçük bir atölyede başlayan üretim, bugün Kayseri Organize Sanayi Bölgesindeki 9000m² açık, 4000 m² kapalı alanda son teknoloji ile devam etmektedir. Kuruluşundan beri kilit, asma kilit ve ahşap pencere ispanyoletleri üreten firmamız, 1992’den itibaren gelişen PVC kapı pencere sektörü için ispanyolet ve yardımcı aksesuarların üretimine de başlamıştır. Şu anda firmamızın PVC kapı pencere sektörü için  muhtelif aksesuar üretim kapasitesi 10 Milyon adet/yıl’dır.

Üretim kapasitesini sürekli artıran HAKSAN KİLİT, bunun yanında CNC makinelerle desteklediği kalıphane ve Ar-Ge bölümüyle de ürün yelpazesini genişletirken, ürün kalitesine de büyük önem vermektedir.

Hizmet ve ürün kalitemizin geldiği son noktada Avrupa ülkelerine yaptığımız ihracatla ülkemiz ekonomisine faydalı olmanın ve hem yurtdışı hem yurt içindeki siz değerli müşterilerimizin ve çalışanlarımızın  saygı ve sevgisini kazanmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Organize Sanayi Bölgesi 10. Cadde No: 24 KAYSERİ